Załącznik do CV *
Browse

Upload file .pdf, .doc, .docx

Job Description

Kierowca terminalu – Transport przyczep z oponami – Prawo jazdy kat.T+angielski B1

Stanowisko: Kierowca terminalowy
Lokalizacja: Moerdijk, Holandia
Branża: Logistyka
Wynagrodzenie: 15,98 € za godzinę
Liczba godzin tygodniowo: 40 – 60

Opis stanowiska:
Poszukujemy zdeterminowanego, elastycznego i dokładnego pracownika, który ceni sobie pracę fizyczną, do firmy będącej liderem w branży opon samochodowych.

Do Twoich zadań będzie należał transport przyczep z punktu A do punktu B w celu zapewnienia płynności operacji.

Grafik:
06:00-14:00
14:00-22:00
22:00-06:00
Istnieje możliwość pracy dodatkowych godzin w soboty.

Noszenie certyfikowanych butów ochronnych jest obowiązkowe.

Wymagania:
• Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kategorii T
• Doświadczenie w pracy w logistyce
• Dobra kondycja fizyczna
• Motywacja do pracy
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy
• Cotygodniowe wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dodatek za dojazdy oraz za pracę zmianową (3,26 € za godzinę)
• Darmową kawę i herbatę
• Premię po roku pracy, w zależności od wyników

Informacje o firmie:
Inter-Sprint jest firmą rodzinną z ponad 55-letnim doświadczeniem w branży oponiarskiej, będąc jednym z wiodących dystrybutorów opon w Europie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na
Rekrutacja@humanbe.pl
Lub kontakt telefoniczny
+48602460130