Job Description

Pakowacz i kierowca dostawczy – Holandia
Lokalizacja- Rotterdam

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy specjalizującej się w naprawie i serwisie morskich turbosprężarek spalinowych dla przemysłu żeglugowego poszukujemy osoby na stanowisko Pakowacza i Kierowcy Dostawczego do działu magazynowego.
Pakowacz i Kierowca Dostawczy będzie pracować w warsztacie/magazynie firmy w okolicach Rotterdamu.

Zadania:
• Prawidłowe lokalizowanie i wybieranie towarów z magazynu na podstawie listy pobrań
• Wykonywanie pudełek do pakowania, bezpieczne pakowanie towarów, ważenie zapakowanych pudełek i etykietowanie zapakowanych pudełek
• Bezpieczna obsługa maszyn do produkcji pudełek i laminowania
• Bezpieczne załadunek pojazdów i przemieszczanie towarów w magazynie
• Prowadzenie ewidencji przychodzących i wychodzących paczek, sprawdzanie uszkodzeń oraz archiwizacja not dostawy, faktur i dokumentacji
• Realizacja dostaw i transferów między firmami w Europie
• Pomoc w ogólnych naprawach i konserwacji budynków firmy

Wymagania:
• Prawo jazdy i umiejętność pewnego prowadzenia pojazdów i podróżowania po całej Europie
• Znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie jako pakowacz i kierowca lub pracownik magazynowy
• Dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole oraz dobre zarządzanie czasem
• Posiadanie licencji operatora wózka widłowego i kompetencje w obsłudze wózków widłowych w magazynie
• Umiejętność pracy manualnej.
• Umiejętność obsługi maszyn do produkcji pudełek i laminowania
• Gotowość do podróży do innych warsztatów/magazynów firmy w Europie

Oferta:
• €15 za godzinę
• Umowa bezpośrednio z Klientem
• Dostępne nadgodziny
• 25 dni płatnego urlopu (plus święta państwowe)
• Praca poniedziałek-piątek, 40 godzin tygodniowo
• 1 zmiana, 8:00-16:00
• Zapewniony uniform, środki ochrony osobistej, telefon komórkowy i dostęp do sprzętu IT
• Auto służbowe