Złożyć podanie do tej pracy

Załącznik do CV *
Przeglądaj

Upload file .pdf, .doc, .docx

Opis pracy

KUCHARZ/KUCHARKA
Lokalizacja: Holandia, kilka lokalizacji
Tryb pracy: Restauracje hotelowe/parki wakacyjne
Na potrzeby naszego Klienta, firmy która współpracuję z sieciami hotelowymi, restauracjami, parkami wakacyjnymi w Holandii , poszukujemy osoby na Stanowisko – Kucharz/Kucharka

Oferta:
• Holenderska umowa o pracę
• Okres zatrudnienia do minimum października 2024 (możliwość przedłużenia)
• Godziny pracy w zależności od lokalizacji: 11:00 – 21:00 lub 12:00 – 22:00
• Stawka godzinowa w wysokości €15,93 brutto +napiwki + nadgodziny
• Zakwaterowanie płatne (czynsz od 250 euro/miesiąc – cena zależna jest od lokalizacji)
• Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników
• Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami
• Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby spełniają wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w branży gastronomicznej
• Znajomość języka angielskiego (B1)
• Podstawowe umiejętności kucharskie
• Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

Zadania:
• Przygotowywanie i kompletowanie składników do potraw z menu
• Przygotowywanie posiłków i artykułów spożywczych według firmowych standardów
• Obsługa sprzętu kuchennego z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiedzialności
• Czyszczenie i sterylizacja obszarów przygotowywania żywności
• Inne zadania przydzielone przez szefa kuchni