Pracownik magazynu z art.rafineryjnymi z doświadczeniem✅️Eindhoven✅️angielski B1

17 maja, 2024
14,37 na godzinę

Złożyć podanie do tej pracy

Prześlij CV (txt, doc, docx, xlsx, xls, pdf)

Opis pracy

Dla naszego klienta, zajmującego się dystrybucją części zamiennych do urządzeń i maszyn przemysłu metalowego oraz części sprzętu komunikacyjnego szukamy pracowitych i rzetelnych osób do pracy magazynowej w Eindhoven

Dlaczego warto?

Stawka godzinowa brutto OD 14,37/h + dodatki
Brak wiekówki
Dodatki za pracę w weekendy oraz nadgodziny
Darmowy transport do pracy i z powrotem
Obowiązki:

Inbound
pakowanie towarów zgodnie z wymogami klientów

sprawdzanie uszkodzonych lub niekompletnych towarów

mierzenie wymiarów nowych produktów i wybór sposobu

pakowania poszczególnych elementów

rejestrowanie pełnych palet

EPT – transport wewnętrzny zarejestrowanych towarów (pełne palety)

budowanie niestandardowych opakowań na przedmioty o niekonwencjonalnych rozmiarach

układanie zarejestrowanych pozycji na półkach w miejscach

kompletacji za pomocą wózka ręcznego / wózka wysokiego

składowania / wózka wysokiego składowania i skanera

Outbound
transport wewnętrzny gotowych zamówień do działu ekspedycji

rejestrowanie i pakowanie zamówień

odbieranie produktów z miejsc kompletacji

wszechstronna pomoc, zgłaszanie zaistniałych problemówz kompletacją/pakowaniem

Ekspedycja
sprawdzanie magazynu pod kątem brakujących produktów

w celu skompletowania przesyłki

transport wewnętrzny + załadunek i rozładunek ciężarówek

odbiór przesyłek i przygotowanie do wysyłki + załadunek przy

użyciu wózka EPT

Ericsson
rejestrowanie przychodzących produktów i wprowadzanie danych do systemu

czyszczenie produktów

pakowanie produktów po czyszczeniu

zbieranie produktów z półek w celu rozpoczęcia procesu

wysyłki (z wykorzystaniem listy kompletacji)

sprawdzenie zgodności zamówienia z listą

przygotowanie przesyłki do procesu rejestracji

Wymagania:

Doświadczenie na magazynie minimum 6 miesięcy
Prawo jazdy
Poziom angielskiego B1
Wymagana odzież robocza (Buty ochronne S3, T-shirt/koszulka polo/bluza oraz spodnie jeansy)
Grafik

Dzienna zmiana

7:00-16:00/8:00-17:00,

System zmianowy

o Poranna zmiana 6:00-15:00;

o Popołudniowa zmiana 15:00-24:00

Zarobki:

Pracownik magazynu 13,27/h podstawa + 1,10/h dodatek wakacyjny = 14,37/h brutto
RT operator 13,55/h podstawa + 1,05/h dodatek wakacyjny = 14,60/h brutto
System płatności: Tygodniówki

Tygodniówki są na poziomie 400 e po odliczeniu zakwaterowania oraz ubezpieczenia

Zakwaterowanie:

Koszt max 125,00 / tydzień

Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania lub wynajmu na własną rękę prywatnego mieszkania czy pokoju

Nasze zakwaterowania spełniają ustawowe normy i wymagania

Pokoje dwuosobowe, ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem

Na każdej lokalizacji jest dostępna sieć WiFi oraz podstawowe urządzenia gospodarstwa domowego

Ubezpieczenie zdrowotne:

Koszt 38,57 / tydzień

Transport do pracy

Oferujemy darmowy transport do pracy i z powrotem

Jeśli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą, dostaniesz do dyspozycji samochód służbowy lub bus

W przypadku prywatnego zakwaterowania niestety nie oferujemy transportu, ale można ubiegać się o zwrot kilometrówki (w zależności od dystansu pomiędzy Twoim miejscem zamieszkania, a miejscem pracy, jak również zasad w obowiązującym Cię CAO).

Mile widziane osoby z prywatnym zakwaterowaniem