Pracownik produkcji prefabrykatów 15€

11 czerwca, 2024

Opis pracy

MIEJSCE PRACY; Posterholt (niedaleko Roermond)

NA CZYM POLEGA PRACA: Będziesz pracować w firmie, która jest producentem elementów betonowych. Do Twoich głównych zadań będzie należeć: montaż prętów zbrojeniowych, wylewanie betonu za pomocą maszyny, czynności wykończeniowe, utrzymywanie obszaru produkcyjnego w czystości.

CZEGO WYMAGAMY:

język angielski
prawo jazdy kat. B
doświadczenie

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy, a dział rekrutacji skontaktuje się z wybranymi kandydatami telefonicznie:
https://goodjobtax.pl/forms/formularz-rejestracyjny/8

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Marta: +48 575 088 333
Kasia: +48 662 372 123

Good Job&Tax- jesteśmy profesjonalną agencją pośrednictwa pracy z 11 letnim stażem. Zaufały nam tysiące zadowolonych pracowników oraz czołowe agencje pracy na terenie Holandii, co daje nam możliwość zapewnienia kandydatom pełnej opieki w czasie trwania kontraktu. Posiadamy certyfikat wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 11653. Co roku zapewniamy pracę w Holandii dla 2000 osób. Teraz czas na Ciebie, przekonaj się, że warto.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Good Job & Tax zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).