Dekarz Holandia – Umowa Holenderska – 500/650 euro/netto

13 września, 2024

Upload CV (txt, doc, docx, xlsx, xls, pdf)

Job Description

Dekarz Holandia Firma IWG Adam Chodkiewicz S.K.A. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Dekarz Holandia – Umowa Holenderska – 500/650 euro/netto/40h

Miejsce pracy: Amsterdam, Groningen, Holten, Enschede, Hattem,

Maartensdijk, Apeldoorn, Arnhem, Bussum, Almere, Eerbeek, Laren, Nijmegen, Utrecht, Veghel, Voorburg lub cała holandia

WYMAGANIA:

doświadczenie min rok
narzędzia
auto
język angielski lub holenderski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Dachy płaskie papa, bitumen, folia PVC
Dachy skośne dachówka, blacho-dachówka
Cynkowanie

OFERUJEMY:

umowe z agencja pracy holenderską
dlugotrwałą wspolprace
Zapewniamy darmowe pokoje jednoosobowe
Stawkę 500-650 euro netto za 40h pracy

KONTAKT: +31651520577 lub +48792783857

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)