Pakowanie ciasteczek- dla pań- Niemcy- Meppen – od zaraz

9 maja, 2024

Złożyć podanie do tej pracy

Prześlij CV (txt, doc, docx, xlsx, xls, pdf)

Opis pracy

Poszukujemy Pań chętnych do pracy przy pakowaniu ciasteczek.
Praca w Niemczech od zaraz!!
Mile widziane prawo jazdy praz własny samochód na wyjazd.

Zakres obowiązków:
– Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań.
– Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych.
– Wykonywanie innych prac przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych.

Wymagania:
– Mile widziany własny samochód lub prawo jazdy.
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
– Terminowo wypłacane wynagrodzenie.
– Zatrudnienie na warunkach niemieckich.
– Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie.
– Wsparcie polskiego koordynatora.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zapraszam do kontakt telefonicznego 🙂
+48 570 901 414 Kamila
Klaver Sp. z o. o KRAZ 18450 – Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!