Operator maszyn – popołudniowa zmiana – Nijmegen

11 czerwca, 2024

Opis pracy

📣 Oferta pracy: 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐦𝐚𝐬𝐳𝐲𝐧 – 𝐩𝐨𝐩𝐨ł𝐮𝐝𝐧𝐢𝐨𝐰𝐚 𝐳𝐦𝐢𝐚𝐧𝐚

📍 𝐋𝐨𝐤𝐚𝐥𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚: Nijmegen

✅️ 𝐍𝐚 𝐜𝐳𝐲𝐦 𝐩𝐨𝐥𝐞𝐠𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚?
Głównym zadaniem jest wtórne pakowanie produktów medycznych, każdego dnia można wykonywać inne zadanie. Praca jest zarówno siedząca jak i stojąca – w zależności od wykonywanych zadań.
Praca w godzinach 15:30 – 00:00 Po godz. 19 dodatek 35%

Poszukujemy osób na poniższe stanowiska:
📌 operator w dziale napełniania ampułek i torebek – praca polega na napełnianiu torebek i ampułek ortopedycznych. Praca jest monotonna, w 80% siedząca, wymaga wysokiej wydajności. Wymagania: brak makijażu, biżuterii, długich paznokci, a także chorób skórnych
📌 operator w dziale napełniania strzykawek – napełnianie, etykietowanie, zamykanie i pakowanie strzykawek. Przetwarzanie osierdzi – czyszczenie, perforowanie, cięcie, sprawdzanie, pakowanie w worki i zamykanie

✅️ 𝐖𝐲𝐦𝐚𝐠𝐚𝐧𝐢𝐚:
– komunikatywny język angielski lub holenderski,
– własny transport i zakwaterowanie
– wysoka higiena osobista

✅️ 𝐊𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭𝐞ś𝐦𝐲?
Jesteśmy holenderską agencją zatrudnienia z 19-letnim doświadczeniem w dopasowywaniu idealnych ofert pracy do Twoich umiejętności. Nasze oferty są skierowane głównie do osób mieszkających na stałe w Holandii oraz miejscowościach przygranicznych.
Zapewniamy stałe godziny pracy w jednej firmie, tygodniowe wypłaty w każdy piątek oraz możliwość przejścia na stały kontrakt.
Nie zawyżamy sztucznie wynagrodzeń – odkładamy wszystkie Twoje składki (wakacyjne i urlopowe), a także odprowadzamy składki emerytalne od pierwszego dnia pracy.

✅️ 𝐙𝐚𝐤𝐰𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞: WŁASNE

💰 𝐒𝐭𝐚𝐰𝐤𝐚: €13,67 / €18,45 po godzinie 19

📲 𝐙𝐚𝐝𝐳𝐰𝐨ń 𝐝𝐨 𝐧𝐚𝐬: (+31) 0857603529

ℹ 𝐀𝐩𝐥𝐢𝐤𝐮𝐣 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞:
https://www.injob.pl/pracy/pakowanie-suplementow-zmiana-popludniowa-nijmegen/?recruiter=kasia@injob.nl&org=4570