Ważne informacje dotyczące konta pracodawcy

Zakładanie konta Pracodawcy.

Zakładanie konta jest bardzo proste, należy jednak pamiętać by je dokładnie założyć. Do wyboru są dwie opcje zakładania konta, pierwsza po lewej „Pracownik” natomiast po prawej „Pracodawca”. Wystarczy, podać adres email oraz hasło i po wciśnięciu jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem bez zbędnego potwierdzania poprzez email.

Resetowanie hasła.

Podczas resetowania hasła podaj prawidłowy adres email, następnie automatycznie zostanie wysłana wiadomość z informacją o zmianie hasła oraz druga wiadomość z linkiem resetowania hasła. Dobrze sprawdź, czy wiadomość nie znalazła się w folderze spam.

Edycja profilu.

WAŻNE!!! zaraz po przekierowaniu i zalogowaniu konta należy edytować profil i edytować własną nazwę użytkownika, ponieważ podczas rejestracji jest ona dodawana domyślna. Możesz nazwać swoje konto „Oferty Pracy” jeśli jest wolne, w przypadku gdy nie chcesz ujawniać nazwy agencji lub jeśli dodajesz ogłoszenie prywatnie bądź z polecenia. Lepiej i wiarygodniej dla użytkowników jest widoczna nazwa firmy poszukującej pracownika. Wymiary grafik na logo to 90×90 pikseli, dodając raz w swoim profilu grafikę, nie musisz jej dodawać za każdym razem gdy dodajesz ogłoszenie.

Przejrzysty i profesjonalny panel użytkownika

Dodawanie ogłoszeń.

Aby dodać ogłoszenie należy w panelu użytkownika przejść do opcji „Dodaj ofertę”. Należy wpisać wszelkie ważne informacje, a także istotne jest to by zamiast znaku przecinka w wynagrodzeniu, dodać kropkę, ponieważ podczas przeglądania oferty przez użytkowników nie będą widzieli czy oferta jest stawką na godzinę, dzienną, tygodniową lub miesięczną.
W treści ogłoszenia dodaj wszystkie ważne informacje odnośnie kontaktu, to ułatwi poszukującym pracę skontaktować się z Tobą. Lokalizację można wpisywać ręcznie, wybierając spośród dostępnych miast i miejscowości (jeśli nie ma, wpisz najbliżej pasujące Twojej lokalizacji), można dodawać kilka miejsc lokalizacji.

Grafika przedstawiająca typowe ogłoszenia o pracę

Wiadomości w czasie rzeczywistym wraz z powiadomieniami.

Zostaw komentarz