Ważne informacje dotyczące konta użytkownika

Zakładanie konta użytkownika.

Zakładanie konta jest bardzo proste, należy jednak pamiętać by je dokładnie założyć. Do wyboru są dwie opcje zakładania konta, pierwsza po lewej „Pracownik” natomiast po prawej „Pracodawca”. Wystarczy, podać adres email oraz hasło i po wciśnięciu jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem bez zbędnego potwierdzania poprzez email.

Resetowanie hasła.

Podczas resetowania hasła podaj prawidłowy adres email, następnie automatycznie zostanie wysłana wiadomość z informacją o zmianie hasła oraz druga wiadomość z linkiem resetowania hasła. Dobrze sprawdź, czy wiadomość nie znalazła się w folderze spam.

Edycja profilu.

WAŻNE!!! zaraz po przekierowaniu i zalogowaniu konta należy edytować profil i edytować własną nazwę użytkownika, ponieważ podczas rejestracji jest ona dodawana domyślna, zazwyczaj początek Twojej poczty. Możesz zmienić nazwę swojego profilu na swoje imię i nazwisko. Twój profil nie będzie widoczny dla pozostałych użytkowników portalu.

Przejrzysty panel użytkownika

W panelu znajdziesz wszystkie ważne informacje konta m.in takie jak:
– ulubione oferty (możesz dodać oferty pracy do ulubionych poprzez kliknięcie w danej ofercie pracy w ikonkę przypominającą kopertę)
– obserwowani pracodawcy (będziesz mógł w łatwy sposób, zobaczyć wszystkie ogłoszenia danego pracodawcy)
– wiadomości (możesz pisać prywatne wiadomości do pracodawców w naszym wbudowanym prywatnym czacie)

Jak napisać wiadomość prywatną do pracodawcy?

Przejdź na profil pracodawcy klikając w logo pracodawcy przy ogłoszeniu i kliknij w „Napisz prywatną wiadomość do pracodawcy”

Zostaw komentarz